KALENDER
Activiteiten - vakanties - competitie
Maart
Vrijdag   2 Voorjaarsvakantie, GEEN BADMINTON
werkzaamheden kleedkamers
Dinsdag   5 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag   8 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 - SB Helios 5, Utrecht 20:00 uur
Luck Raeck 2 - BC Bemmel 1, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 3 (LuHajes) - BC de Lobbers 2, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 4 - BC Apollo 5, thuis 20:00 uur
Dinsdag 12 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 15 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 - BC Vianen 1, Vianen 19:30 uur
Dinsdag 19 Jeugd- en seniorentraining
Vrijdag 22 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 - BC Inside ´82 4, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 2 (LuHajes) - BC Beca2000 2, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 4 - BC Badge 2, thuis 20:00 uur
Maandag 25 Luck Raeck 4 - BC Woudenberg, Woudenberg 19:30 uur
Dinsdag 26 Jeugd: Voorjaarstoenooi - Senioren LAATSTE TRAINING
Donderdag 28 Luck Raeck 1 - BC Casellum 1, Vleuten/de Meern 20:00 uur
Vrijdag 29 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 3 (LuHajes) - BC The Backhands 2, thuis 20:00 uur
 

 
April
Dinsdag   2 Jeugdtraining, senioren Clubkampioenschappen
Woensdag   3 Luck Raeck 1 - BC Iduna 3, Utrecht 19:30 uur
Luck Raeck 4 - BC de Meulewiek 1, Kootwijkerbroek 20:15 uur
Vrijdag   5 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 2 (LuHajes) - BC The Backhands 1, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 3 - BC Hoevelaken 1, thuis 20:00 uur
Dinsdag   9 Jeugdtraining LAATSTE TRAINING, senioren Clubkampioenschappen
Woensdag 10 Luck Raeck 1 - BC Inside ´82 4, Baarn 20:00 uur
Vrijdag 12 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 2 (LuHajes) - BC Badge 1, thuis 20:00 uur
Dinsdag 16 Jeugd Neem Iemand Mee, senioren Clubkampioenschappen
Vrijdag 19 Goede Vrijdag, senioren vrij spelen
Dinsdag 23 Jeugd & senioren Clubkampioenschappen
Luck Raeck 3 - BC de Lobbers 2, Wageningen 19:00 uur
Woensdag 24 Luck Raeck 2 - BC Bemmel 1, Bemmel 19:30 uur
Vrijdag 26 Senioren Clubkampioenschappen
Luck Raeck 1 (LuHajes) - SB Helios 5, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 4 - BC Apollo 5, IJsselstein 20:00 uur
Dinsdag 30 Jeugd: Meivakantie, senioren vrij spelen
 

 
Mei
Woensdag   1 Luck Raeck 4 - BC Badge 2, Scherpenzeel 20:00 uur
Vrijdag   3 Meivakantie, vrij spelen senioren
Dinsdag   7 Jeugd & senioren Clubkampioenschappen
Woensdag   8 Luck Raeck 4 - BC Barneveld 1, Barneveld 20:00 uur
Vrijdag 10 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 (LuHajes) - BC Casellum 1, thuis 20:00 uur
Dinsdag 14 Jeugd Avondvierdaagse, senioren Clubkampioenschappen
Vrijdag 17 Vrij spelen senioren
Luck Raeck 1 - BC Vianen 1, thuis 20:00 uur
Luck Raeck 4 (LuHajes) - BC Barneveld 1, thuis 20:00 uur
Dinsdag 21 Jeugd & senioren Clubkampioenschappen, Jeugd: Finales
Woensdag 22 Luck Raeck 2 - BC Beca2000 2, Arnhem 20:30 uur
Vrijdag 24 Vrij spelen senioren
Dinsdag 28 Jeugd laatste speelavond, senioren Clubkampioenschappen
Luck Raeck 3 - BC The Backhands 2, Ermelo 19:30 uur
Woensdag 29 Luck Raeck 2 - BC Badge 1, Scherpenzeel 20:00 uur
Vrijdag 31 Vrij spelen senioren (Vrijdag na Hemelvaart)
Luck Raeck 4 (LuHajes) - BC Woudenberg, thuis 20:00 uur
 

 
Juni
Dinsdag   4 Zomeravondbadminton senioren
Vrijdag   7 Senioren Clubkampioenschappen Finale
Dinsdag 11 Zomeravondbadminton senioren
Vrijdag 14 *** Geen huur meer ***
Zaterdag 15 Slottoernooi (seniorencometitie)
Dinsdag 18 Zomeravondbadminton senioren
Vrijdag 21 *** Geen huur meer ***
Dinsdag 25 Zomeravondbadminton senioren
Vrijdag 28 *** Geen huur meer ***


Bezetting Hoflandhal